Sweter z mieszanki wiskozy z obszernymi rękawami i sznurkami na plecach

Trwały elastyczny materiał, doskonale zachowujący kolor i wygląd. Dodanie nylonu i poliestru pozwala zachować właściwości tkaniny, uczynić rzecz bardziej elastyczną, elastyczną i wygodną w noszeniu. Materiał mieszany z wiskozy i poliestru jest aktywnie wykorzystywany przez światowe domy mody, takie jak: VALENTINO, Balenciaga, Maison Margiela, Off-White i Vetements.

Skład: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon.

Zalecenia dotyczące opieki:

Produkty z tego materiału są bezpretensjonalne w pielęgnacji, zaleca się ich mycie w temperaturze 40 ° C. pożądane jest suszenie w pozycji poziomej, po uprzednim wyprostowaniu. Zalecamy Prasowanie produktu w temperaturze do 130 °C w trybie „jedwab” lub „syntetyk”. Prasuj od spodu, aby żelazko nie pozostawiało błyszczących śladów na ubraniach.

Opis:

„Aby stworzyć uwodzicielski strój na randkę, załóż sweter ze skórzaną ołówkową spódnicą, obcasami kitten heel i modnymi dużymi kolczykami. Zrób wysoką fryzurę, aby pokazać oryginalny wystrój z tyłu.

Ten sweter połączył dwa trendy sezonu FW’19-obszerne rękawy, jak na jesiennych pokazach Givenchy i Chanel, oraz oryginalny Kwadratowy dekolt, jak w kolekcjach Dolce & Gabbana i Shrimps. Ten model wygląda niesamowicie kobieco, a krawaty na plecach dodają jeszcze więcej romansu do obrazu. Głęboki dekolt akcentuje dekolt. Sweter wykonany jest w modnym odcieniu tej jesieni z Instytutu kolorów Pantone – „papryka chili”.

Szczegół:

  • Bujne rękawy i niezwykły głęboki dekolt-trendy FW ‚ 19 według Buro 24/7;
  • Chili Pepper – papryka chili) – rzeczywisty odcień FW ‚ 19 od Pantone Color Institute;
  • Kwadratowy dekolt zwraca uwagę na dekolt;
  • Krawaty na plecach-romantyczny akcent obrazu.

Składa się z: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon-miękkie, odporne na zużycie, łatwe w pielęgnacji materiału.