Odmładzające Serum Do Twarzy Elizavecca CF-Nest 97%

Odmładzające Serum do twarzy z 97% jaskółczego gniazda Elizavecca CF-Nest 97% B-Jo Serum to wysoce skoncentrowany środek, który działa na kilka sposobów: intensywnie nawilża skórę, przywracając jej miękkość i aksamitność, redukuje zmarszczki, wygładza siateczkę drobnych zmarszczek powstałych w wyniku odwodnienia skóry, zwiększa elastyczność i jędrność tkanek, wyrównuje cerę i rozjaśnia plamy starcze. Oprócz ekstraktu z jaskółczego gniazda, surowica zawiera niacynamid i adenozynę-silne składniki przeciwstarzeniowe.

Elizavecca CF-Nest 97% B-jo Serum to przeciwstarzeniowe Serum do twarzy. Aktywnie regeneruje skórę, stymuluje odnowę komórek, aktywuje metabolizm i wygładza zmarszczki na twarzy.

Składniki aktywne:

  • Wyciąg z ptasiego gniazda. W skład surowicy wchodzi ekstrakt z gniazda strzyży-Salang, który jest kompleksem owoców morza. Wzbogaca komórki o wiele użytecznych pierwiastków śladowych, aktywuje metabolizm, zwiększa elastyczność i elastyczność.
  • EGF. Surowica zawiera naskórkowy czynnik wzrostu, który aktywuje procesy biochemiczne w komórkach. Wzmacnia również syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które przedłużają młodość skóry i spowalniają procesy związane z wiekiem.
  • Niacynamid. Jest to aktywny składnik wybielający, który rozjaśnia skórę, wyrównuje jej ton i poprawia cerę. Niacynamid pomaga również wyeliminować stany zapalne, zmniejszyć produkcję podskórnego tłuszczu i zmniejszyć rozszerzone pory.
  • Adenozyna. Składnik ten wywołuje syntezę kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki, wyrównuje relief skóry i napina owal twarzy. Pomaga również regulować procesy oksydacyjne w komórkach i neutralizuje negatywny wpływ wolnych rodników.

Korzyści z używania:

  • Rozjaśnianie. Serum pomaga wybielić skórę, wyeliminować pigmentację związaną z wiekiem, zaczerwienienia i trądzik. Wyrównuje koloryt skóry, poprawia cerę, nadaje jej świeży i zdrowy wygląd.
  • Odmłodzenie. Serum wyraźnie odmładza skórę i spowalnia manifestację zmian związanych z wiekiem. Wygładza zmarszczki, napina owal twarzy, przywraca strukturę naskórka i przywraca mu elastyczność.
  • Ochrona. Serum pomaga chronić skórę przed zanieczyszczeniami, zmianami temperatury, promieniami słonecznymi, wolnymi rodnikami i innymi negatywnymi skutkami. Aktywuje również własne funkcje ochronne skóry, zwiększając jej odporność na czynniki chorobotwórcze.
    Nadaje się do skóry normalnej, suchej, mieszanej w ramach pielęgnacji przeciwstarzeniowej, w tym profilaktycznej.

Sposób użycia: Nałożyć serum na oczyszczoną skórę twarzy i / lub szyi. Po serum użyj kremu do pielęgnacji twarzy.

Pojemność: 50 ml.