Anti-Aging Serum do twarzy Elizavecca 97% Hell-Pore

Regenerujące serum na bazie bifidobakterii Elizavecca 97% Hell-Pore Bifida Premium Ample marki Elizavecca to wyjątkowy produkt przeciwstarzeniowy, który zwiększa naturalne funkcje ochronne skóry i poprawia jej stan. Produkt został opracowany specjalnie dla blaknącej, matowej i uszkodzonej skóry, która wymaga intensywnego regeneracji i niezawodnej ochrony. Skuteczna formuła produktu wnika w głębokie warstwy skóry, wygładzając zmarszczki skóry, napinając owal twarzy i przywracając barierę naskórka skóry.

Opis:

Serum o silnym działaniu regenerującym i przeciwstarzeniowym. Pozwala matowej i zmęczonej skórze odzyskać witalność i blask. Serum będzie przydatne dla skóry, która jest podatna na pojawienie się różnych wysypek, a także po różnych stresujących wpływach na skórę (promieniowanie UV, peelingi itp.).

Serum zostało stworzone na bazie bifidobakterii, które są obecnie jednym z najbardziej obiecujących składników do leczenia i odmładzania skóry.

Lizat bifidu jest optymalną kombinacją witamin z grupy B, aminokwasów, polisacharydów, produktów metabolizmu bakterii i innych substancji biologicznie czynnych, które mają unikalne działanie immunomodulujące, normalizują naturalną mikroflorę naskórka. Bifidobakterie w składzie kosmetyków promują rozmnażanie pożytecznych bakterii i hamują aktywność życiową patogennych, prowadząc do pojawienia się różnych wysypek na skórze.

Serum z bifidu wspomaga regenerację skóry, zwiększa jej barierę ochronną, pomaga przeciwdziałać negatywnym skutkom środowiska, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Zdolność bifidu do stymulowania syntezy kolagenu prowadzi do wzmocnienia skóry, zwiększenia elastyczności i wygładzenia zmarszczek. Również serum poprawia cerę, eliminuje otępienie.

Dzięki dozownikowi pipetowemu produkt jest higieniczny w aplikacji i Ekonomiczny w użyciu.

Sposób użycia: nałóż trochę produktu na skórę twarzy i równomiernie rozprowadź lekkimi ruchami masującymi.

Pojemność: 50 ml.